• Home
  • Aanbiedingen
  • Vragen
  • Nieuwsbrief
  • Autoverhuur
  • Hotel
  • Over VakantieStunt
  • Contact
  • Vacatures
  • Disclaimer
  • Bestemmingen

    • Argentinie
    • Aruba
    • Azoren
    • Baltische Staten
    • Bolivia
    • Bonaire
    • Brazilie
    • Bulgarije
    • Canarische Eilanden
    • Chili
    • China
    • Costa Rica
    • Cuba
    • Curacao
    • Cyprus
    • Denemarken
    • Dominicaanse Republiek
    • Dominicaanse Republiek
    • Puerto Plata
    • Cabarete
    • Sosúa
    • Punta Cana
    • Duitsland
    • Ecuador
    • Egypte
    • Emiraten
    • Engeland
    • Filipijnen
    • Frankrijk
    • Gambia
    • Griekenland
    • IJsland
    • Indonesie
    • Israel
    • Italie
    • Jamaica
    • Jordanie
    • Kaapverdie
    • Kenia
    • Kroatie
    • Macedonie
    • Malediven
    • Maleisie
    • Malta
    • Marokko
    • Mexico
    • Micronesie
    • Mozambique
    • Oman
    • Panama
    • Peru
    • Portugal
    • Rusland
    • Seychellen
    • Spanje
    • Sri Lanka
    • Thailand
    • Tsjechie
    • Tunesie
    • Turkije
    • Last Minute Vakantie
    • All Inclusive Vakantie
    • Luxe Vakantie
    • Rondreizen

Delen met:

  • Stuur door naar Twitter
  • Stuur door naar Facebook
  • Stuur door naar Hyves
  • Home
  • Dominicaanse Republiek

Puerto Plata

Aan de noordkust van de Dominicaanse Republiek, aangevlogen via Puerto Plata, liggen verschillende populaire badplaatsen met elk een eigen karakter. Playa Dorada ligt ten oosten van Puerto Plata en het is een echt vakantiedorp. Playa Dorada betekent 'gouden strand' en doet zijn naam echt eer aan: het dorp ligt aan het ca. 2,5 km lange goudkleurige strand. Cabarete ligt aan een ondiepe en brede baai. De noordoostpassaat blaast een koele wind en zorgt ervoor dat dit zeer gezellige badplaatsje te boek staat als hotspot voor windsurfers.

  • Accommodaties
  • Informatie
  • Foto's

Sorteer accommodaties op:

  • Naam
  • Prijs
  • Zoover waardering
  • Aantal sterren
  • Don Andres

    Don Andres

    Vanwege de zeer aantrekkelijke prijs en de ongedwongen sfeer voornamelijk bij de jonge vakantieganger, die veel gezelligheid zoekt, zeer geliefd.

    Appartement o.b.v. Logies

    vanaf776
  • Tropical Casa Laguna

    Tropical Casa Laguna

    Overdag heerlijk luieren aan het gezellige strand en 's avonds lekker swingen op de klanken van de merengue en genieten van een heerlijke cocktail bij een van de bars in het levendige windsurfparadijs Cabarete.

    Hotel o.b.v. Logies ontbijt

    8.0

    vanaf844
  • Sosua by the Sea

    Sosua by the Sea

    Dit kleinschalige en aangename boutiquehotel straalt een gemoedelijke sfeer uit en biedt een oase van rust in het bruisende Sosua. Het restaurant biedt prachtig uitzicht op zee en vanwege de aanwezigheid van een koraalrif is het in deze wateren goed snorkelen. Klein genoeg om knus en romantisch te zijn, maar voorzien van alle comfort. U zult zich hier direct thuisvoelen.

    Hotel o.b.v. Logies ontbijt

    8.1

    vanaf849
  • Casa Marina Beach Hotel

    Casa Marina Beach Hotel

    Direct aan het Playita-strand in de baai van het levendige Sosua. Het gezellige centrum ligt op ca. 500 meter afstand.

    Hotel o.b.v. All Inclusive

    8.0

    vanaf862
  • Geen-afbeelding

    Villa Taina Hotel

    Kleinschalig en knus hotelletje midden in het centrum van het hippe Cabarete. Loungen op het strand met zicht op de vele kitesurfers is hier een 'way of living'. En 's avonds nodigt het strand uit tot romantisch dineren bij een van de vele gezellige restaurantjes. Met de blote voeten in het zand waarbij fakkels zorgen voor een heerlijk laid-back sfeertje.

    Hotel o.b.v. Logies ontbijt

    vanaf885
  • Viva Wyndham Tangerine Hotel

    Viva Wyndham Tangerine Hotel

    Cabarete is 'the place to be' voor de kite- en windsurfliefhebbers. Het vrolijke Viva Wyndham Tangerine biedt hier haar gasten als een van de weinige hotels een volledige all inclusive formule aan. Mét in de nabije omgeving de mogelijkheid om een terrasje te pakken, te winkelen of 's avonds te flaneren door hip Cabarete.

    Hotel o.b.v. All Inclusive

    vanaf906
  • Casa Marina Reef

    Casa Marina Reef

    Dit populaire hotel van de Amhsa-keten is zeer geliefd bij Europeanen door de gezellige ontspannen sfeer en de uitstekende prijs kwaliteit verhouding.

    Hotel o.b.v. All Inclusive

    8.2

    vanaf912

Aan de noordkust van de Dominicaanse Republiek, aangevlogen via Puerto Plata, liggen verschillende populaire badplaatsen met elk een eigen karakter. Playa Dorada ligt ten oosten van Puerto Plata en het is een echt vakantiedorp. Playa Dorada betekent 'gouden strand' en doet zijn naam echt eer aan: het dorp ligt aan het ca. 2,5 km lange goudkleurige strand. Temidden van dichtbegroeide, groene bergen, liggen hier meerdere grote hotels in een enorm uitgestrekt gebied. Playa Dorada heeft een overdekt winkelcentrum, 'La Plaza', met een aantal restaurantjes, souvenir- en toeristenwinkeltjes, barretjes en een kleine bioscoop. De discotheken en casino's bevinden zich bij de hotels. Verder naar het oosten ligt het charmante Sosúa. Dit dorpje met haar nauwe steegjes en straatjes is gebouwd op 2 kustplateaus die de baai omsluiten. In de dertiger jaren vestigden zich hier vele Oostenrijkse en Duitse Joden, die het stadje een Bohémienachtige sfeer gaven. In de gezellige oude wijk Los Charamicos, met zijn vele winkeltjes, gezellige restaurants en openluchtcafés kunt u heerlijk genieten van een exotische cocktail en de Merengue-muziek. In de wijk El Batey bevinden zich enkele discotheken. Sosúa Beach ligt overzichtelijk in het midden van het dorp, overschaduwd door amandelbomen en palmbomen. Cabarete ligt aan een ondiepe en brede baai. De noordoostpassaat blaast een koele wind en zorgt ervoor dat dit zeer gezellige badplaatsje te boek staat als hotspot voor windsurfers. Aan de schitterende zandstranden, die uitermate geschikt zijn voor diverse (niet-gemotoriseerde) watersporten, zijn alle faciliteiten van verschillende accommodaties geconcentreerd. Direct aan het strand vindt u vele gezellige terrasjes, barretjes en restaurants. De traditionele winkeltjes in de hoofdstraat zijn talrijk en levendig, alwaar u de Dominicaanse sfeer kunt proeven.

Foto's van Puerto Plata

Er zijn momenteel geen foto´s beschikbaar van Puerto Plata

Vakantiestunt.nl

Copyright 2010 - Vakantiestunt