• Home
  • Aanbiedingen
  • Vragen
  • Nieuwsbrief
  • Autoverhuur
  • Hotel
  • Over VakantieStunt
  • Contact
  • Vacatures
  • Disclaimer
  • Bestemmingen

    • Argentinie
    • Aruba
    • Azoren
    • Baltische Staten
    • Bolivia
    • Bonaire
    • Brazilie
    • Bulgarije
    • Canarische Eilanden
    • Chili
    • China
    • Costa Rica
    • Cuba
    • Curacao
    • Cyprus
    • Denemarken
    • Dominicaanse Republiek
    • Duitsland
    • Ecuador
    • Egypte
    • Leren duiken in Egypte
    • Nijlcruises
    • Rode Zee
    • Aanbiedingen Egypte
    • Dahab
    • El Gouna
    • Hurghada
    • Makadi Bay
    • Marsa Alam
    • Nuweiba
    • Safaga
    • Sharm el Sheikh
    • Soma Bay
    • Taba
    • Rondreizen
    • Seat only
    • Specials incl. duiken
    • Stedenreizen
    • Tentenkampen
    • Emiraten
    • Engeland
    • Filipijnen
    • Frankrijk
    • Gambia
    • Griekenland
    • IJsland
    • Indonesie
    • Israel
    • Italie
    • Jamaica
    • Jordanie
    • Kaapverdie
    • Kenia
    • Kroatie
    • Macedonie
    • Malediven
    • Maleisie
    • Malta
    • Marokko
    • Mexico
    • Micronesie
    • Mozambique
    • Oman
    • Panama
    • Peru
    • Portugal
    • Rusland
    • Seychellen
    • Spanje
    • Sri Lanka
    • Thailand
    • Tsjechie
    • Tunesie
    • Turkije
    • Last Minute Vakantie
    • All Inclusive Vakantie
    • Luxe Vakantie
    • Rondreizen

Delen met:

  • Stuur door naar Twitter
  • Stuur door naar Facebook
  • Stuur door naar Hyves
  • Home
  • Egypte
  • Rode Zee
  • Dahab

Hilton Dahab

stersterstersterster
Hilton Dahab, foto 1
Hilton Dahab
Hilton Dahab
  • Verzorging

    • Halfpension (Inbegrepen)
    • All Inclusive
  • Kamers

    • Standaardkamer
  • Deze Reis Boeken
Vorige
  • Mei 2012

    V.a. 655

    Boek nu
  • Juni 2012

    V.a. 581

    Boek nu
  • Juli 2012

    V.a. 713

    Boek nu
  • Augustus 2012

    V.a. 724

    Boek nu
  • September 2012

    V.a. 691

    Boek nu
  • Oktober 2012

    V.a. 828

    Boek nu
Volgende
  • Informatie
  • Prijzen
  • Weer

Algemeen

Het Hilton Dahab Resort is een uitstekend 5* hotel in oriëntaalse stijl gebouwd. Hilton Dahab wordt omgeven door sfeervolle tropische tuinen met kunstmatig aangelegde lagunes en een schitterend panorama-uitzicht over de Rode Zee en de Sinai-bergen. Dit hotel zal u in de sfeer van de zwoele Arabische nachten wikkelen en u zeker doen denken aan de verhalen van Sheherazade (de vertelster van de verhalen uit duizend-en-één-nacht).

Ligging

Het Hilton Dahab Resort is gelegen in een rustige omgeving en in het nieuwe gedeelte van Dahab. Dit resort ligt aan een baai en direct aan het strand. Het toeristische centrum van Dahab bevindt zich op ca. 2,7 km afstand.

Faciliteiten

24-uurs receptie met kluisjes, lounge, 2 bars, zwembadbar, strandbar, discotheek, buffetrestaurant, 2 à la carte restaurants (visspecialiteiten en Italiaans), juwelier/bijouterie, kledingwinkeltje, parfumerie/drogist, souvenirwinkeltjes en een toeristenwinkel, onregelmatig gevormd buitenzwembad met kinderzwembad, zonneterras met ligstoelen, badhanddoekservice en parasols (gratis), kinderspeeltoestellen, internetgelegenheid, massagemogelijkheden en geldautomaat. Tevens zijn er diverse (water)sport- en spelmogelijkheden, zoals 1 tennisbaan, poolbiljart, tafeltennis, tafelvoetbal, windsurfen, kitesurfen, zeilen, duikschool, banana-riding, snorkelen, waterfietsen, wakeboarden en waterski's. Daarnaast is er overdag voor de kinderen regelmatig een activiteitenprogramma en een Kid's Club. Voor volwassenen is er tijdens het hoogseizoen regelmatig een entertainmentprogramma, zoals een folkloristisch optreden. Voor het gebruik van sommige faciliteiten kan ter plaatse een vergoeding gevraagd worden.

Kamers

Hilton Dahab bestaat uit een hoofdgebouw met faciliteiten en 38 bijgebouwen met kamers die verspreid over het hotelterrein zijn gebouwd. U verblijft standaard in een 2-persoonskamer. Alle kamers zijn zeer comfortabel ingericht en voorzien van airconditioning, telefoon, tv (sat.), minibar, waterkoker, koffie/theefaciliteiten en een balkon of terras met zitje. De badkamer heeft een ligbad en/of douche, wastafel, toilet en haardroger. De standaard 2-persoonskamers zijn geschikt voor maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen. Er zijn geen familiekamers of kamers met verbindingsdeur aanwezig in het hotel. Wel zijn er Deluxe kamers te boeken op aanvraag en tegen betaling van een toeslag.

Verzorging

U verblijft hier op basis van halfpension. Tegen betaling van een toeslag is het tevens mogelijk uw verblijf op basis van All Inclusive te boeken.

Vluchtinformatie

U vliegt aan op de luchthaven van Sharm el Sheikh. De chartervluchten naar Sharm el Sheikh zullen worden uitgevoerd door Transavia, Air Cairo of Arke Fly (afhankelijk van de vertrekperiode en vertrekdag). Indien u vliegt met Arke Fly en de U classe (Economy) is niet meer beschikbaar wordt u ingedeeld in de M classe (Comfort). Voor de Comfort klasse wordt een toeslag berekend. Het kan voorkomen dat u een tussenlanding heeft. U wordt per (bus)transfer van/naar uw hotel gebracht, deze transfer van/naar Sharm el Sheikh duurt ca. 1,5 tot 2 uur. Na telefonische bevestiging is uw boeking definitief.

Online stoel reservering bij Transavia.com

24 uur voor vertrek:

U kunt 24 uur voor vertrek gratis inchecken bij vluchten die worden uitgevoerd door Transavia.com via de volgende link. U dient uw factuurnummer met een 0 ervoor in te vullen en de stappen te volgen die worden aangegeven.

Vanaf 3 weken tot 48 uur voor vertrek:

U kunt 3 weken tot 48 uur voor vertrek online een stoel reserveren voor de heen- en terugreis die worden uitgevoerd door Transavia.com via de volgende link. U dient direct een stoel voor de heen- en terugreis te reserveren, de code is maar eenmalig te gebruiken. Na het invoeren van deze code wordt deze geblokkeerd.

Voor een normale stoel betaalt u €7,50 per persoon per enkele reis en voor een stoel met extra beenruimte betaald u €20,- per persoon per enkele reis (indien beschikbaar). U dient uw factuurnummer met een 0 ervoor in te vullen en de stappen volgen die worden aangegeven.

Voor alle (hand)bagage regels informeert u bij de desbetreffende luchtvaartmaatschappij.

Visuminformatie

Wanneer u verblijft in Nuweiba of Dahab (heen- en terugvlucht naar/vanaf Sharm el Sheikh of heen- en terugvlucht naar/vanaf Taba) en u ter plaatse geen excursies boekt naar Caïro, bepaalde gedeelten van de Sinaï of het natuurgebied Ras Mohammed, dan bent u niet verplicht een visum aan te schaffen bij aankomst. U krijgt dan een stempel (zgn. Gulf stamp, gratis) in uw paspoort. Wij raden U echter ten zeerste aan om het grote visum (tegen betaling, € 20,- p.p.) aan te schaffen. U heeft dit nodig indien u in geval van nood naar de Nederlandse Ambassade in Caïro zou moeten gaan. Ook kan het zijn dat u plotseling naar Nederland terug zou moeten reizen. Dit gebeurt vaak via Caïro en is enkel mogelijk met visum. Wanneer u eenmaal de douane bent gepasseerd is het niet meer mogelijk om achteraf alsnog een visum aan te schaffen. Het visum is verkrijgbaar bij de Egyptische vertegenwoordiger van Sky Tours. De kosten à € 20,- p.p. worden verrekend in de transfer bus. Tevens dient u in de transferbus aan de host € 5,- p.p. voor fooien te voldoen, onafhankelijk van het afnemen van de stempel of het visum. Bent u van plan ter plaatse deel te nemen aan excursies naar Caïro, bepaalde gedeelten van de Sinaï (bv. Colored Canyon) en naar natuurgebied Ras Mohammed, dan dient bij aankomst een visum aan te schaffen.

Daarom Hotel Hilton Dahab

  • Gebouwd in Orientaalse stijl
  • Omgeven door een prive strand & tropische tuinen
  • Vele faciliteiten
  • Luxe kamers
  • Duikmogelijkheden
  • Kindvriendelijk
  • Vakantiestunt aanrader

Kies een periode

Mei 2012

  • 22 Mei. - 29 Mei.

Juni 2012

  • 1 Jun. - 15 Jun.
  • 17 Jun. - 29 Jun.

Juli 2012

  • 1 Jul. - 15 Jul.
  • 17 Jul. - 31 Jul.

Augustus 2012

  • 3 Aug. - 17 Aug.
  • 19 Aug. - 31 Aug.

September 2012

  • 2 Sep. - 16 Sep.
  • 18 Sep. - 30 Sep.

Oktober 2012

  • 2 Okt. - 16 Okt.
  • 19 Okt. - 30 Okt.

Price Period

Klik op een prijs om te starten met het boekingsproces

8 daagse reis

  Di Vr Zo Di

Kamertype

22
mei
25
mei
27
mei
29
mei
Standaardkamer
1 pers.
1164
  • Totale reissom €1164
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 29-05-2012
1344 1189 1394
Standaardkamer
2 pers.
758
  • Totale reissom €1516
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 29-05-2012
938 783 988
Standaardkamer
2 volw. en 1 kind.
689
  • Totale reissom €2067
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 29-05-2012
869 714 919
Standaardkamer
2 volw. en 2 kind.
655
  • Totale reissom €2620
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 29-05-2012
835 680 885
Standaardkamer
3 pers.
736
  • Totale reissom €2208
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 29-05-2012
916 761 966
  • Beschikbare kamers
  • Laatste Kamers

10 daagse reis

  Di Vr Zo Di

Kamertype

22
mei
25
mei
27
mei
29
mei
Standaardkamer
1 pers.
- 1456 1356 -
Standaardkamer
2 pers.
- 993 893 -
Standaardkamer
2 volw. en 1 kind.
- 914 814 -
Standaardkamer
2 volw. en 2 kind.
- 875 775 -
Standaardkamer
3 pers.
- 967 867 -
  • Beschikbare kamers
  • Laatste Kamers

11 daagse reis

  Di Vr Zo Di

Kamertype

22
mei
25
mei
27
mei
29
mei
Standaardkamer
1 pers.
1437 - - 1607
  • Totale reissom €1607
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
Standaardkamer
2 pers.
945 - - 1115
  • Totale reissom €2230
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
Standaardkamer
2 volw. en 1 kind.
861 - - 1031
  • Totale reissom €3093
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
Standaardkamer
2 volw. en 2 kind.
820 - - 990
  • Totale reissom €3960
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
Standaardkamer
3 pers.
918 - - 1088
  • Totale reissom €3264
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
  • Beschikbare kamers
  • Laatste Kamers

12 daagse reis

  Di Vr Zo Di

Kamertype

22
mei
25
mei
27
mei
29
mei
Standaardkamer
1 pers.
- 1618 - -
Standaardkamer
2 pers.
- 1097 - -
Standaardkamer
2 volw. en 1 kind.
- 1009 - -
Standaardkamer
2 volw. en 2 kind.
- 965 - -
Standaardkamer
3 pers.
- 1069 - -
  • Beschikbare kamers
  • Laatste Kamers

13 daagse reis

  Di Vr Zo Di

Kamertype

22
mei
25
mei
27
mei
29
mei
Standaardkamer
1 pers.
1600
  • Totale reissom €1600
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 03-06-2012
- 1620
  • Totale reissom €1620
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
1770
  • Totale reissom €1770
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
Standaardkamer
2 pers.
1050
  • Totale reissom €2100
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 03-06-2012
- 1070
  • Totale reissom €2140
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
1220
  • Totale reissom €2440
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
Standaardkamer
2 volw. en 1 kind.
956
  • Totale reissom €2868
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 03-06-2012
- 976
  • Totale reissom €2928
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
1126
  • Totale reissom €3378
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
Standaardkamer
2 volw. en 2 kind.
910
  • Totale reissom €3640
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 03-06-2012
- 930
  • Totale reissom €3720
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
1080
  • Totale reissom €4320
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
Standaardkamer
3 pers.
1020
  • Totale reissom €3060
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 22-05-2012
  • Retourdatum 03-06-2012
- 1040
  • Totale reissom €3120
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 08-06-2012
1190
  • Totale reissom €3570
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
  • Beschikbare kamers
  • Laatste Kamers

15 daagse reis

  Di Vr Zo Di

Kamertype

22
mei
25
mei
27
mei
29
mei
Standaardkamer
1 pers.
1742 1862 1712
  • Totale reissom €1712
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
1912
  • Totale reissom €1912
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 12-06-2012
Standaardkamer
2 pers.
1134 1254 1104
  • Totale reissom €2208
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
1304
  • Totale reissom €2608
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 12-06-2012
Standaardkamer
2 volw. en 1 kind.
1031 1151 1001
  • Totale reissom €3003
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
1201
  • Totale reissom €3603
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 12-06-2012
Standaardkamer
2 volw. en 2 kind.
979 1099 949
  • Totale reissom €3796
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
1149
  • Totale reissom €4596
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 12-06-2012
Standaardkamer
3 pers.
1101 1221 1071
  • Totale reissom €3213
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 27-05-2012
  • Retourdatum 10-06-2012
1271
  • Totale reissom €3813
  • Luchthaven Schiphol
  • Vertrekdatum 29-05-2012
  • Retourdatum 12-06-2012
  • Beschikbare kamers
  • Laatste Kamers
Geen prijzen gevonden. Kies een andere periode of reisduur.

De weersverwachting van Dahab

De weersverwachting van Dahab deze week

  Di
22-05
weersverwachting
Wo
23-05
weersverwachting
Do
24-05
weersverwachting
Vr
25-05
weersverwachting
Za
26-05
weersverwachting
Zo
27-05
weersverwachting
Ma
28-05
weersverwachting
Min. 21°C 27°C 28°C 27°C 27°C 28°C 27°C
Max. 35°C 38°C 36°C 37°C 39°C 38°C 39°C
Windrichting N N N N N N N
Windkracht 4 3 4 4 4 4 4
Neerslagkans 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%

De weersverwachting van Dahab volgende week

  Di
29-05
weersverwachting
Wo
30-05
weersverwachting
Do
31-05
weersverwachting
Vr
01-06
weersverwachting
Za
02-06
weersverwachting
Zo
03-06
weersverwachting
Ma
04-06
weersverwachting
Min. 28°C 27°C 27°C 26°C 26°C 26°C 27°C
Max. 38°C 38°C 37°C 38°C 37°C 38°C 39°C
Windrichting N N N N N N N
Windkracht 4 4 4 4 3 4 3
Neerslagkans 0% 0% 0% 0% 0% 0% 0%

Het klimaat van Dahab

klimaat-grafiek

Bron: Weeronline.nl

Vakantiestunt.nl

Copyright 2010 - Vakantiestunt