VakantieStunt.nl maakt gebruik van cookies. Als u onze site gebruikt, gaan wij er vanuit dat u akkoord bent.

    VakantieStunt.nl
VakantieStunt
De mooiste reizen voor de beste prijzen
Geen punt bij VakantieStunt
x
VakantieStunt

Delen met:

  • Stuur door naar Twitter
  • Stuur door naar Facebook
  • Stuur door naar E-mail
  • Home
  • Malta
  • Malta
  • Bugibba

Topaz Hotel

sterstersterster
Topaz Hotel, foto 1
Topaz Hotel
Topaz Hotel
Meer foto's
  • Verzorging

    • Logies (Inbegrepen)
  • Kamers

  • Informatie
  • Prijzen
  • Videos
  • Extra Info

Topaz Hotel

Het Topaz hotel is een gezellig en levendig 4* hotel met een centrale ligging nabij het centrum van Buggiba, aan de oostkust van Malta. Het Topaz Hotel biedt diverse faciliteiten en is zeer service gericht. Dit maakt deze Vakantiestunt accommodatie een echte aanrader voor uw vakantie op Malta!

Ligging

Het Topaz hotel ligt zeer centraal, ca. 800m van een rotsstrand en ca. 400m van het gezellige centrum van Bugibba, waar u allerlei winkeltjes, restaurantjes en bars kunt vinden. De meeste zijn gelegen aan de gezellige boulevard die langs Qawra, Buggiba en St.Pauls Bay loopt en bieden u hierdoor een schitterend uitzicht over zee. Er is een bushalte op ca. 50m van het hotel, waardoor u ook zeer gemakkelijk de gezellige uitgaansgebieden in Sliema en St. Julians kunt bezoeken of de mooie hoofdstad Valetta.

Faciliteiten

Receptie met lounge, liften, 3 bars, gezellige Engelse pub, snackbar, internethoek, kapper, bibliotheek, winkel, pizzeria en restaurant. Mooi ruim zwembad met apart kindergedeelte en een zonneterras met ligbedden (met matras), parasols en douches. Tegen betaling kunt u gebruik maken van de sauna, massagesalon en schoonheidssalon. Tevens beschikt het hotel over tafelvoetbal, tafeltennis, poolbiljart en een kinderclub met in de avond animatie.

Kamers

Alle kamers zijn verzorgd ingerichte kamers en voorzien van airconditioning, telefoon, TV en een kluisje (tegen betaling). De badkamers zijn voorzien van een ligbad en/of douche, toilet en een haardroger. Vrijwel alle kamers hebben een balkon met zitje.

Verzorging

U verblijft in het Topaz Hotel op basis van logies.

Wilt u langer op reis of heeft u specifieke wensen? Laat het ons weten voor een offerte op maat.

Transfers

Deze reis is exclusief de transfers van de luchthaven naar uw accommodatie en vice versa. Deze kunt u tegen een toeslag optioneel bijboeken.

Vluchten

Deze vakantie wordt uitgevoerd met lijndienstvluchten. De vluchten worden uitgevoerd door verschillende luchtvaartmaatschappijen en met vertrek vanaf Amsterdam, Brussel of Dusseldorf. Houdt u er rekening mee dat de ruimbagage tegenwoordig bij de meeste luchtvaartmaatschappijen niet langer is inbegrepen. U dient deze tegen een toeslag bij te boeken. De tarieven hiervoor verschillen per gewicht en per airline. Het kan voorkomen dat er een tussenlanding wordt gemaakt of er een overstap is. De prijzen zijn gebaseerd op de meest voordelige vluchttarieven/klasse en zijn, net als de accommodatie, onder voorbehoud van beschikbaarheid. Wij proberen onze prijzen zo up-to-date mogelijk te houden. Indien deze boekingsklasse of de accommodatie niet meer beschikbaar is, bieden we u de reis aan tegen een eventuele vluchttoeslag of kijken wij voor u naar een alternatieve vertrekdatum. Dit gebeurt uiteraard in goed overleg met u, voordat we iets vastleggen.

Beschikbaarheid

Reserveringen kunnen wij pas definitief aan u bevestigen nadat wij de beschikbaarheid van de vluchten en accommodatie voor u gecontroleerd hebben. Uw boeking is pas definitief wanneer dit door een van onze reserveringsmedewerkers telefonisch is bevestigd of wanneer u de definitieve factuur per e-mail heeft ontvangen. We proberen de beschikbaarheid zoveel mogelijk up-to-date te houden, maar het kan soms voorkomen dat uw gewenste accommodatie/vertrekdatum niet meer beschikbaar is. In dit geval zullen we in overleg met u een passend alternatief zoeken.

Helaas zijn er momenteel geen prijzen beschikbaar voor Topaz Hotel in Bugibba, Malta.
Vraag hier een vrijblijvende offerte aan

Er zijn momenteel geen video's beschikbaar van Topaz Hotel

VakantieStunt.nl

  • Gewenste Reissom
  • Gewenste reissom
    • 0-199
    • 200-299
    • 300-399
    • 400-499
    • 500-599
    • 600-1000
    • 1000

    • Volg ons op social media en maak kans op een gratis reis:

      vakantiestunt facebook vakantiestunt facebook VakantieStunt Google+
    • Over VakantieStunt.nl
    • Hoe boekt u een reis?
    • Offerte Aanvraag

    Hulp nodig?

    bel voor boeking
  • De Boelelaan 771
  • 1082 RT Amsterdam
  • Nederland: 020-7726819
  • Nederland: 020-3415035
  • België: 32(3)8080586
  • Whatsapp: +31 6 14 36 31 31
  • info@vakantiestunt.nl
    • Wij zijn aangesloten bij:
      SGR
      ANVR
      Calamiteitenfonds

    • Betaling
    • Boekingen
    • Boekingsvoorwaarden
    • Contact
    • Disclaimer
    • Privacy Policy
    • Cookiebeleid
    • Copyright
    Touroperators - Onze Partners - Reisdocumenten - Vliegreis - Verzekeringen - Vacatures
    vakantie VakantieStunt.nl logo

    Copyright 2001 - 2018 VakantieStunt.nl