Argana Hotel



-
Bekijk Beoordelingen
7.2
-
Verzorging
- Halfpension (Inbegrepen)
- Volpension
-
Kamers
- Standaard kamer
- Deze Reis Boeken
Argana is een zeer verrassend en sfeervol hotel, waarbij de prijs niet de onbelangrijkste rol speelt in dit geheel! De kamers zijn ruim en verzorgd ingericht. Voor eten en drinken kunt u terecht in 2 bars, het buffetrestaurant en in het à la carte restaurant. Bovendien kunt u extra tot rust komen in het wellness-center. Wij bieden u zeer gunstig geprijsde wellnessarrangementen aan in dit hotel.
Ligging:
Hotel Argana ligt in het zuiden van Marokko in de levendige badplaats Agadir. U vliegt naar Agadir met het Nederlandse Transavia in 4 uur. Vanaf de luchthaven bent u in ca. 40 minuten in uw hotel.
Agadir is een grote, gezellige vakantieplaats aan een prachtig breed en kilometerslang zandstrand. Het strand loopt geleidelijk af in zee en is dus uitermate geschikt voor kinderen of voor lange strandwandelingen. Langs de fraaie strandboulevard zijn tal van gezellige terrasjes en restaurants. Vooral 's avonds is het hier levendig en gezellig. Door de populariteit van Agadir worden er momenteel in de hotelwijk Founty veel accommodaties bijgebouwd.
Het hotel ligt ca. 300 m van het strand en ca. 500 m van het toeristische centrum.
Faciliteiten:
Dit knusse hotel beschikt over een lobby met receptie, liften, winkeltje, tv-ruimte, bar, poolbar, buffet- en à la carte restaurant en disco. In de prachtige tuin ligt het verwarmbare (01-12 t/m 31-03) zwembad, zonneterras en -weide met ligbedden, parasols en badhanddoekservice.
Sport & Ontspanning:
Sportievelingen kunnen gebruik maken van de tafeltennistafel of tegen betaling biljarten en fitnessen. Er is tevens regelmatig animatie.
Wilt u zich extra ontspannen, dan moet u zeker het 3-daags wellnessarrangement bijboeken. 9 behandelingen voor eur 75, -. In het wellness-center vindt u tevens tegen betaling sauna, stoombad, massage en een schoonheidssalon.
Kinderen:
Voor de kleintjes is er een apart kinderbad en ter plaatse op aanvraag en tegen betaling babysitservice.
Kamertypes:
Standaard kamer:
(max. 2 volw. + 1 kind t/m 14 jaar) Verzorgd ingericht met airco, tv, koelkastje en huurkluisje. Badkamer met bad of douche. Balkon of terras met zitje (1A/2A). Tevens voordeelkamers, echter zonder balkon of terras (2S).
Juniorsuite:
(max. 3 volw. + 1 kind t/m 14 jaar) Als de Standaard kamer, echter ruimer (2C/3C).
Verzorging:
U verblijft op basis van halfpension. Tegen een meerprijs is volpension bij te boeken. Het ontbijt en het diner is in buffetvorm. De lunch gebruikt u à la carte.
Bijzonderheden:
Boek nu voor slechts eur 75, - een 3-daags wellness-arrangement met 3 behandelingen per dag van ca. 30 minuten per behandeling (o.a. Turks bad, diverse massages en haarverzorging).
Boekingscode: N
Price Period
Klik op een prijs om te starten met het boekingsproces
De weersverwachting van Agadir
De weersverwachting van Agadir deze week
|
Vr 10-02
|
Za 11-02
|
Zo 12-02
|
Ma 13-02
|
Di 14-02
|
Wo 15-02
|
Do 16-02
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Min. | 4°C | 3°C | 4°C | 7°C | 6°C | 6°C | 6°C |
| Max. | 18°C | 18°C | 17°C | 17°C | 19°C | 20°C | 19°C |
| Windrichting | W | W | W | W | W | W | W |
| Windkracht | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Neerslagkans | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 5% | 0% |
De weersverwachting van Agadir volgende week
|
Vr 17-02
|
Za 18-02
|
Zo 19-02
|
Ma 20-02
|
Di 21-02
|
Wo 22-02
|
Do 23-02
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Min. | 7°C | 8°C | 8°C | 8°C | 8°C | 8°C | 10°C |
| Max. | 20°C | 21°C | 23°C | 23°C | 23°C | 23°C | 25°C |
| Windrichting | W | W | W | W | W | W | W |
| Windkracht | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Neerslagkans | 5% | 5% | 5% | 5% | 5% | 0% | 5% |
Het klimaat van Agadir
Bron: Weeronline.nl



Delen met: