Prima Life Skanes Thalassa Hotel



-
Verzorging
- Halfpension (Inbegrepen)
- All Inclusive
-
Kamers
- Standaardkamer
- Deze Reis Boeken
Algemeen
Op slechts een steenworp afstand van een prachtig zandstrand ligt het net gerenoveerde 3* Prima Life Skanes Thalassa hotel. De perfecte ligging van het Prima Life Skanes Thalassa hotel tussen de twee mooiste badplaatsen van Tunesie en de vele sport- en ontspanmogelijkheden, maken dit hotel tot een waar paradijs voor jong en oud.
Ligging
Het Prima Life Skanes Thalassa hotel is gelegen in het midden van Monastir en Sousse waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor culturele uitstapjes naar deze twee steden. Verder is de hoofdstad Tunis slechts anderhalf uur rijden van het hotel en kunt u ook Mahdia gemakkelijk bezoeken met taxi of bus.
Faciliteiten
Receptie (met gratis wifi rondom), liften, moderne lobby met bar, internet hoek (gebruik van internet tegen een vergoeding), diverse winkeltjes, Moors cafe, kapper, bar, a la carte restaurant, snackbar, kinderopvang en een meeting room. Verder beschikt het hotel over een binnenzwembad, buitenzwembad met kindergedeelte en glijbanen, twee zoutwater zwembaden, fitnessruimte (gratis), tafeltennis, videospellen, buitenpodium en een miniclub. Daarnaast is er een spa center met thalasso therapie, hamman, sauna, hydrotherapie, massage en zoutwater zwembad. Bij het zwembad en strand zijn ligbedden (gratis) en is een strandbar waar in de avond discoavonden georganiseerd worden.
Kamers
De grote moderne kamers in het Prima Life Skanes Thalassa Hotel beschikken over tv, telefoon, koelkast, gratis kluisje, airconditioning, badkamer met bad en douche en apart toilet. Aangepaste kamers zijn op aanvraag (vanaf Juli). Er zijn zeezichtkamers te boeken met een toeslag van 6 euro pppn.
Verzorging
U verblijft hier op basis van halfpension. Tegen betaling van een toeslag is het mogelijk om op basis van all inclusive te verblijven.
Vluchtinformatie 2012
De vluchten worden uitgevoerd vanaf Amsterdam met de luchtvaartmaatschappijen Tunisair, Nouvelair en Transavia. Er wordt aangevlogen op Tunis alsmede Enfidha.
Op de woensdagen in juli en augustus wordt de vlucht uitgevoerd door Nouvelair met als aanvlieghaven Enfidha.
Kies een periode
Mei 2012
Juni 2012
Juli 2012
Augustus 2012
September 2012
Oktober 2012
Price Period
Klik op een prijs om te starten met het boekingsproces
De weersverwachting van Monastir
De weersverwachting van Monastir deze week
|
Do 24-05
|
Vr 25-05
|
Za 26-05
|
Zo 27-05
|
Ma 28-05
|
Di 29-05
|
Wo 30-05
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Min. | 18°C | 18°C | 19°C | 20°C | 20°C | 20°C | 21°C |
| Max. | 25°C | 26°C | 29°C | 29°C | 30°C | 31°C | 30°C |
| Windrichting | NW | O | O | O | O | O | O |
| Windkracht | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Neerslagkans | 5% | 0% | 10% | 5% | 5% | 15% | 10% |
De weersverwachting van Monastir volgende week
|
Do 31-05
|
Vr 01-06
|
Za 02-06
|
Zo 03-06
|
Ma 04-06
|
Di 05-06
|
Wo 06-06
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Min. | 21°C | 21°C | 21°C | 21°C | 21°C | 21°C | 22°C |
| Max. | 28°C | 30°C | 29°C | 31°C | 30°C | 31°C | 30°C |
| Windrichting | O | O | O | O | O | O | O |
| Windkracht | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Neerslagkans | 5% | 5% | 5% | 5% | 5% | 10% | 5% |
Het klimaat van Monastir
Bron: Weeronline.nl















Delen met: