Abruzzi
Dit gezellige en prima verzorgde stadshotel heeft een uitermate goede en zeer centrale ligging direct tegenover het best bewaarde monument van het oude Rome, het Pantheon. Op korte loopafstand vindt u tevens het Piazzo Navona, de Spaanse Trappen, de Trevi-fontein en vele goede en gezellige restaurants en bars. De bekende winkelstraat Via del Corso ligt op een steenworp afstand. De kamers zijn verzorgd en netjes...
Hotel o.b.v. Volgens programma
Algemene informatie over Hotel Abruzzi
Hotel, metrostation Barberini op ca. 500 m, treinstation Termini op ca. 1500 m, Onze classificatie 3 sterren, voltage 220 volt, ligging: levendige omgeving en dichtbij het centrum Pantheon gelegen
Overzicht
Dit gezellige en prima verzorgde stadshotel heeft een uitermate goede en zeer centrale ligging direct tegenover het best bewaarde monument van het oude Rome, het Pantheon. Op korte loopafstand vindt u tevens het Piazzo Navona, de Spaanse Trappen, de Trevi-fontein en vele goede en gezellige restaurants en bars. De bekende winkelstraat Via del Corso ligt op een steenworp afstand. De kamers zijn verzorgd en netjes ingericht en voorzien van alle noodzakelijke faciliteiten die uw verblijf aangenaam maken. Door de ligging biedt dit hotel u een uitstekende prijs-kwaliteisverhouding. Absoluut een tip van de inkoper.
Unique Selling Points
Tip van de inkoper, Unieke locatie, Uitkijkend op Pantheon, Piazzo Navona op ca. 200 m, Goede prijs-/kwaliteit en Persoonlijke service
Faciliteiten van Hotel Abruzzi
Receptie: bagageruimte, lounge(s) en internetfaciliteiten
Eten en drinken
Roomservice
Extra
Goed om te weten over Hotel Abruzzi het continentale ontbijt wordt in een nabij (ca. 50 m) gelegen restaurant geserveerd. Sommige kamers liggen in het bijgebouw. Het bijgebouw vindt u op 30 meter.
VluchtenHoudt u er rekening mee dat de ruimbagage bij de meeste luchtvaartmaatschappijen niet langer is inbegrepen. U dient deze tegen een toeslag bij te boeken. De tarieven hiervoor verschillen per gewicht en per luchtvaartmaatschappij. De getoonde prijzen zijn gebaseerd op de meest voordelige vluchttarieven/klasse en zijn, net als de accommodatie, onder voorbehoud van beschikbaarheid. Wij proberen onze prijzen zo up-to-date mogelijk te houden. Indien deze boekingsklasse of de accommodatie niet meer beschikbaar is, bieden we u de reis aan tegen een eventuele toeslag of kijken wij voor u naar een alternatieve vertrekdatum. Dit gebeurt uiteraard in goed overleg met u, voordat we iets vastleggen.
Inclusief- Retourvluchten volgens programma
- Luchthavenbelasting
- Aantal overnachtingen naar keuze
- Verzorging naar aanleiding van programma
Exclusief- Calamiteitenfonds, eenmalig 2,50,-
- Evt. reis- en/of annuleringsverzekering
- Persoonlijke uitgaven en entreegelden
- Ruimbagage (afhankelijk van de luchtvaartmaatschappij)
- Lokale belastingen (bijv. toeristenbelasting)
- Reserveringskosten, eenmalig 28,-
Overige InformatieU neemt geheel vrijblijvend een optie op de reis naar uw keuze. Na ontvangst van uw aanvraag, sturen wij u een overzicht toe, waarin u alle details van de reis, waaronder de vluchtgegevens kunt teruglezen.
Na uw akkoord zullen wij de reis pas definitief voor u vastleggen.
Als u nu een optie neemt betaalt u geen reserveringskosten.We proberen de beschikbaarheid zoveel mogelijk up-to-date te houden, maar het kan soms voorkomen dat uw gewenste vertrekdatum niet meer beschikbaar is. In dit geval zullen we in overleg met u een passend alternatief zoeken.